Gábor (Hongrie)
wrote on 10 July 2019
Nagyon meg voltunk elégedve, ajánlom másoknak is.
A reggeli bőséges volt. Minden felszerelés modern. Ragyogó tisztaság volt, csendes szép helyen.
A reggeli bőséges volt. Minden felszerelés modern. Ragyogó tisztaság volt, csendes szép helyen.
Admin Reply by: Michel Thomas
Nous vous remercions pour votre recommandation et sommes heureux que votre séjour à la Villa Kernéhan vous ait plu.
Marie-Andrée et Michel
Marie-Andrée et Michel
Please wait...